top of page
Yatak odası

Zemin Döşeme

Duvardan duvara halıdan karo halılara, parkeden vinly kaplamaya kadar sektörün öncü markalarından oluşan geniş ürün yelpazemizdeki malzemelerden ihtiyaçlarınıza en uygun olanlarını seçiyor, alanında uzman ekibimizle birlikte tüm tasarım ve uygulama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Duvardan Duvara
Halılar

Farklı renk, desen, doku ve tasarım seçenekleri ile kullanildigi mekanda tasarimi tamamlayan duvardan duvara hali modellerimiz ile ev, ofis, otel, toplanti, konferans ve etkinlik salonlari gibi tum mekanlara ses yalitimi, konfor ve zenginlik katiyoruz.

Parkeler

Mobilyalarin ahsap detaylarinin en sik tamamlayicisi parkeler onlarca farkli renk,desen ve agac secenegi ile sade, zarif ve sicak ortamlar yaratiyor,

Design Floor
LVT

LVT (Luxury Vinyl Tiles) ahsap, parke, seramik, dogal tas gibi farkli malzemelerin goruntu ve dokusunu sunan, sonsuz desen ve tasarim secenegine olanak taniyan son teknoloji bir zemin kaplama malzemesidir. Vinyl malzemesi ile ahsap kullanilmasi mumkun olmayan banyo gibi islak zeminlerde bile ahsap goruntusunu yakalama imkani bulabilir, seramik gorunumlu ortamlar yaratabilirsiniz.