top of page
Yatak odası

Zemin Döşeme

Duvardan duvara halıdan karo halılara, parkeden vinly kaplamaya kadar sektörün öncü markalarından oluşan geniş ürün yelpazemizdeki malzemelerden ihtiyaçlarınıza en uygun olanlarını seçiyor, alanında uzman ekibimizle birlikte tüm tasarım ve uygulama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Duvardan Duvara
Halılar

Farklı renk, desen, doku ve tasarım seçenekleri ile kullanıldığı mekanda tasarımı tamamlayan duvardan duvara halı modellerimiz ile ev, ofis, otel, toplantı, konferans ve etkinlik salonları gibi tüm mekanlara ses yalıtımı, konfor ve zenginlik katıyoruz.

Parkeler

Mobilyaların ahşap detaylarının en şık tamamlayıcısı parkeler onlarca farklı renk, desen ve ağaç seçeneği ile sade, zarif ve sıcak ortamlar yaratıyor.

Design Floor
LVT

LVT (Luxury Vinyl Tiles) ahsap, parke, seramik, doğal taş gibi farklı malzemelerin görüntü ve dokusunu sunan, sonsuz desen ve tasarım seçeneğine olanak tanıyan son teknoloji bir zemin kaplama malzemesidir. Vinyl malzemesi ile ahşap kullanılması mümkün olmayan banyo gibi ıslak zeminlerde bile ahşap görüntüsünü yakalama imkanı bulabilir, seramik görünümlü ortamlar yaratabilirsiniz.